Halat medical dama alb cu maneca lunga, fermoar si doua buzunare aplicate

Momentan aceasta culoare la produs nu mai este in stoc, va puteti alege o alta optiune de culoare din paleta de mai jos.

Halat medical dama alb cu maneca lunga, fermoar si doua buzunare aplicate
-22%

Pentru costumele marime:3XL, 4XL si halatele polar: 2XL, 3xl se percepe un cost suplimentar de 10 lei pentru fiecare piesa.

Cod produs:100blf-alb
Producator: Doctor in uniforma
Livrare prin curier: 18 Lei
Estimare Livrare, Miercuri, 08 feb.
Ridicare personală din :
Vezi cel mai apropiat EasyBox: vezi harta
Ridicare personala:
Bulevardul 1 Mai nr 86 Craiova, Dolj, la fabrica de confectii
Luni-Vineri: 09:00 - 16:00, Telefon: 0720.485.488
Gratuit
116,00 Lei(-22%)
90,00 Lei

Economisesti 26 Lei


Produsul a fost cumparat de 1785 persoane
Doctor in uniforma impreuna sustinem Romania

Comanda prin WhatsApp
de L-V 09-16:30

Comanda de L-V 09-16:30
la 0720 485 488

Transport gratuit la
peste 300 lei

Inlocuire produs
Cu colet la schimb

Plati sigure online
Prin platforma Euplatesc
  

Retur in 14 zile
Detalii Returnare
  


  1. Halat medical dama alb cu maneca lunga, fermoar si doua buzunare aplicate

Costum medical alb, cu bluza cu fermoar si pantaloni cu elastic caracteristici:

  • Bluza cu maneca lunga
  • Bluza: Doua buzunare inferioare si unul superior
  • Lungime bluza: la nivelul soldurilor

Bluzele tip fermoar sunt realizate din tercot  (35% BBC 65 % Polyester).

Materialul este lejer si rezistent la uzura. Calitatea sa deosebita il scoate in evidenta printre celelalte tesaturi cu o lejeritate deosebita, datorita firelor rasucite. Poate fi spalat la 40 grade celsius, procentul de contractie fiind mai mic de 2% astfel nu intra la apa.

Halatul cu fermoar este constuit cu doua pense pe spate si doua pe fata. Bluza are doua buzunare inferioare si unul superior, lungimea atinge nivelul soldurilor si se inchide cu fermoar pe fata care usureaza imbracare.

In ceea ce priveste dimensiunile din table si dimensiunile din realitate pot exista diferente de aproximativ 2 cm datorita faptului ca sunt lucrate manual.

Halat medical dama alb cu maneca lunga, fermoar si doua buzunare aplicate


Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Acorda o nota
halate medicale kimonohalate medicale damahalate imprimatehalate in vhalate kimonohalate medicale fermoarhalate medichalat medicalhalate cu maneca lunga


MARIMEXSSMLXL
UMERI4145464849
BUST9496114116122
TALIE8892104110120
SOLD100102118124130
LUNGIME7476828385
LUNGIME MANECA5455616065